Przygotuj się do partnerskiego tanga

Przygotuj się do partnerskiego tanga

Wspólne chwile z partnerem są jak taniec. Subtelna gra wstępna po chwili nabiera zmysłowgo rytmu. Znakomitą pomocą do urozmaicenia tych momentów jest kusząca bielizna. Przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd wszystkich popularnych modeli i tylko od Ciebie zależy, które z nich pokochasz.

18 września 2023
O bieliźnieTrendy

Karolína Marvánková

redaktor

Daj się porwać rytmom kolorów

Psychologia barw to coś, czego nie powinniśmy lekceważyć szczególnie przy wyborze odważnej bielizny. Oprócz kolorów pomyśl też o materiale – koronka jest bardzo romantyczna, prześwitująca satyna kusząca, a siateczka więcej odsłania, niż zasłania. 

Biustonosz erotyczny, pas do pończoch i brazyliany erotyczne Tallulha

Tajemnicza czerń

Tworzy zagadkowy i elegancki look. Ciemne kolory, wyrafinowane detale i połączenia kolorów w moment zamienią Cię w femme fatale.

Damski komplet Aga

Romantyczna biel

Łagodność, delikatność i romantykę symbolizuje właśnie biała bielizna. Ukaż dzięki niej swoją subtelną i niewinną stronę, która potrzebuje dopieszczania.

Kuszący komplet Greda

Kusząca czerwień

Symbolizuje tęsknotę, ponętność, zmysłowość i namiętność. Jest to kolor kobiet, które wiedzą, czego chcą od życia i podążają za tym.

Przetańcz wieczór w pończochach

Jeśli chcesz włączyć do swojego stroju także pas do pończoch, świetnie będą się do niego nadawały klasyczne pończochy. Są to poprzedniczki pończoch samonośnych, których brzeg od wewnętrznej strony jest zaopatrzony w silikonowe paski zabezpieczające przed zsuwaniem się. Pończochy do pasa jednak wciąż utrzymują swoją popularność. Efekt w przypadku obu wariantów będzie nie tylko wygodny, lecz także bardzo kobiecy. No i tylko od Ciebie zależy, w jakim kolorze zestaw będziesz kompletować – czy to będzie ponadczasowa czerń, drapieżna czerwień czy niewinna biel? 

W koronkowej bieliźnie poradzisz sobie nawet z korowodem obowiązków

Koronkowa bielizna nie wiedzie prymu wyłącznie w sypialni. Wprowadź te piękne modele także do swojego życia codziennego. Możesz je włożyć idąc do pracy albo na kawę z koleżankami.