Jesień w kratkę: Ciepłe i wygodne piżamy, które pokocha cała rodzina

Jesień w kratkę: Ciepłe i wygodne piżamy, które pokocha cała rodzina

Nie nosimy ich co prawda na zewnątrz, ale spędzamy w nich niemal jedną trzecią życia. Mowa o piżamach. Czy wiesz, jaki jest absolutnie najpopularniejszy trend w bieliźnie nocnej?

20 października 2023
Trendy

Nikola Herčíková

redaktor naczelny

Absolutny numer jeden – kratka!

Dokładnie tak, kratki i wzory w karo niepodzielnie rządzą! Jest to deseń, który wygląda dobrze w każdej kombinacji kolorystycznej i na każdym modelu. Dlatego specjaliści z Astratexu wybrali go do rodzinnej kolekcji, w której znajdziesz niezwykle wygodne piżamy dla siebie, partnera i dzieci

Rodzinna kolekcja w kratkę

Rodzinna kolekcja w kratkę

Została wyprodukowana tak, aby jej noszenie było wysoce komfortowe. Materiał jest wykonany w 95% z bawełny i w 5% z elastanu, aby w piżamach również przyjemnie wypoczywało się w domu przez cały dzień. Szara koszulka basic tworzy komplet z dolną częścią w ponadczasowej niebiesko-czerwonej kombinacji kolorystycznej.

Bawełniana piżama Horace długa
Bawełniana piżama Horace długa
185,99 zł

Myślimy o wszystkich członkach rodziny

Jesteś fanem zgranych piżam? Doprowadź to do doskonałości i spraw swojemu pupilowi apaszkę w tym samym kolorze i z jednakowym wzorem. Znakomitego zdjęcia rodzinnego wszyscy będą Ci zazdrościć.

Wielka kraciasta odyseja

Piżamy damskie w kratkę

Koszulki damskie w kratkę

Piżamy męskie w kratkę

Bokserki męskie w kratkę

Odzież dziecięca w kratkę

Dopracuj to do ostatniej krateczki

A może by tak zanurzyć się w ten trend jeszcze głębiej? Nie pozostawaj w tyle i spraw sobie coś w kratkę również do swojego wnętrza.

Koce i narzuty w kratkę

Dodatki w kratkę do kuchni