Stroje kąpielowe premium: przeżyj lato w luksusie

Stroje kąpielowe premium: przeżyj lato w luksusie

8 czerwca 2023
TrendyStroje kąpielowe

Karolína Marvánková

redaktor

Nie tylko bielizna może być w wersji premium. Przygotowaliśmy dla Ciebie wybór strojów kąpielowych najbardziej renomowanych marek. Za każdą z nich stoją lata wytężonej pracy, która zaowocowała ich ogólnoświatowym sukcesem. A my wierzymy, że pokochasz je i Ty.

Banana Moon

Marka Banana Moon należy do ikon w dziedzinie strojów kąpielowych. W rękach kalifornijskich projektantów powstają modele wpisujące się w najnowsze trendy i które aż kipią rozmaitością barw. Marka cechuje się wysoką jakością materiałów i kalifornijską kreatywnością oraz wyczuciem stylu. Dzięki temu już od kilku dekad Banana Moon dostarcza oryginalne, odważne i stylowe stroje kąpielowe tysiącom klientów na całym świecie.

Calvin Klein

Minimalistyczna, a zarazem prokująca. Taka jest moda amerykańskiego projektanta Calvina Kleina. Marka funkcjonuje na rynku już od roku 1968, ale stroje kąpielowe wciąż pozostają wygodne i ponadczasowe.

HUGO

HUGO dba o to, aby kobiety czuły się wygodnie i wyglądały dobrze bez względu na sytuację. Marka jest ceniona dzięki wysokiej jakości materiałów, wyczuciu detali i precyzji. Damskie stroje kąpielowe jednocześnie wciąż mają najwyższą możliwą jakość i odzwierciedlają aktualne trendy.

Maaji

Kolumbijska marka Maaji to jedna z czołowych marek w dziedzinie strojów kąpielowych. Swoje modele produkuje z poszanowaniem środowiska naturalnego i stara się wykorzystywać jak najwięcej recyklingowanych materiałów. Bikini i jednoczęściowe stroje kąpielowe charakteryzują się powodzią różnorodnych kolorów i wyrazistych nadruków, ich projektanci nie boją się też odważnych krojów, które pozwalają wyeksponować kształty kobiecego ciała. Specjalnością marki są dwustronne stroje kąpielowe, które umożliwiają całkowitą zmianę plażowego looku w moment.

Tommy Hilfiger

Stroje kąpielowe Tommy Hilfiger wyróżniają się dopracowanymi krojami i wysoką jakością wykonania. Marka często czerpie inspiracje z przeszłości, jednak jej modele odzwierciedlają nowoczesne trendy. Efektem są ponadczasowe stroje kąpielowe, które nigdy nie tracą na aktualności.

Całą ofertę bielizny PREMIUM znajdziesz na naszych stronach. Daj się uwieść jej urokowi i Ty.