Haute couture z Paryża: Poznaj markę CHANTELLE

Haute couture z Paryża: Poznaj markę CHANTELLE

Kiedy słyszymy: francuska bielizna, wyobrażamy sobie doskonałe kroje, piękne koronki i eleganckie wzory. Właśnie taka jest marka CHANTELLE. Odkryj bieliznę superpremium, której tradycja sięga aż do roku 1876.

27 maja 2024
O bieliźnie

Nikola Herčíková

redaktor naczelny

To, co najlepsze od specjalistów w branży

Francuska bielizna to pojęcie znane na całym świecie. Marka CHANTELLE uosabia czystą esencję paryskiej mody i wszystko, co się rozumie poprzez termin femme fatale. Właśnie tak bowiem będziesz się czuć, kiedy włożysz bieliznę tej ikony mody. CHANTELLE to nie tylko bielizna. To poszanowanie tradycji w połączeniu z innowacjami. To najwyższa fachowość w dziedzinie materiałów, krojów i designu. To najwyższej jakości francuskie koronki i tkaniny oraz precyzyjnie dopracowane kroje bez jakichkolwiek uchybień.

Dlaczego opłaca się kupować bieliznę wysokiej jakości?

▪️ Przy właściwym obchodzeniu się z bielizną nie grozi prucie się szwów, wyciąganiu się materiału albo utrata koloru i kształtu. Wysokiej jakości bielizna wytrzyma naprawdę długo.

▪️ Odczucia podczas noszenia są bezcenne. W luksusowej bieliźnie będziesz się czuć wspaniale i będzie Ci ona sprawiała radość za każdym razem, kiedy ją włożysz.

▪️ Możesz wierzyć albo nie, ale odpowiednia bielizna uczyni cuda z Twoją pewnością siebie. Spokojnie możesz włożyć na nią dżinsy oraz top i wciąż będziesz się czuć sexy.

▪️ Dla dużych piersi dopracowany do perfekcji krój jest dosłownie wybawieniem. Już nigdy więcej nieestetycznych bułek pod koszulką, wylewania się biustu z miseczek ani otarć od fiszbinów.

▪️ Wysokiej jakości biustonosz pomoże w odpowiedni sposób rozłożyć ciężar biustu i dzięki temu odciąży ramiona, szyję i plecy. Pomoże też w lepszym utrzymaniu prawidłowej postawy.

Źródło: CHANTELLE

Co uosabia „kobieta CHANTELLE”

Kobiety są dla tej marki niewyczerpanym źródłem inspiracji. Są jednocześnie subtelne i silne, kreatywne i spokojne, pożądane i eleganckie. I nieustannie się zmieniają, podobnie jak sama moda. Bielizna CHANTELLE szanuje piękno we wszystkich jego formach i rozmiarach. Dlatego jest nie tylko miła oku, lecz także funkcjonalna. Misterne kroje zapewniają podparcie kobiecym kształtom, które go potrzebują, zmysłowość ciału, które jej pragnie i pewność siebie wszystkim kobietom, które jej szukają.

Koronkowa bielizna

Koronkowa bielizna

Najwyższej jakości francuskie koronki, mistrzowsko wykonane tak, aby dodawały kobiecej pewności siebie i poczucia zmysłowości, a jednocześnie modelowały i zapewniały kobiecym kształtom podparcie.

Biustonosz nieusztywniany CHANTELLE Fleur Bardot
Biustonosz nieusztywniany CHANTELLE Fleur Bardot
418,99 zł
Brazyliany CHANTELLE Fleur koronkowe
Brazyliany CHANTELLE Fleur koronkowe
213,99 zł
Biustonosz nieusztywniany CHANTELLE Champs Elysées
Biustonosz nieusztywniany CHANTELLE Champs Elysées
435,99 zł
Majtki francuskie CHANTELLE Champs Elysées
Majtki francuskie CHANTELLE Champs Elysées
250,99 zł
Kiedy piękno łączy się z funkcjonalnością

Kiedy piękno łączy się z funkcjonalnością

Bielizna CHANTELLE zapewnia podparcie, a jej celem jest modelowanie kobiecych kształtów. Kto powiedział, że zmniejszające i odciążąjące biustonosze nie mogą być piękne?

Biustonosz odciążający CHANTELLE Impression nieusztywniany

Biustonosz nieusztywniany minimizer CHANTELLE Hedona

Biustonosz usztywniany minimizer CHANTELLE C Magnifique

Biustonosz nieusztywniany minimizer CHANTELLE Norah

Odpowiedzialność, zmiana, innowacja

Pod koniec XIX wieku, kiedy marka – wówczas jeszcze pod inną nazwą – powstała, kobiety były spętane gorsetami. Istotnym krokiem ku zmianie było stworzenie pierwszej elastycznej tkaniny, za które odpowiedzialny był właśnie założyciel marki François Auguste Gamichon. Lata rozwoju i udoskonalania znalazły później odzwierciedlenie w kolejnych produktach CHANTELLE, na przykład w kultowym biustonoszu „Défi” – pierwszym bezszwowym usztywnianym biustonoszu, który zapewniał piersiom prawdziwe podparcie. Dzięki swojemu innowatorskiemu podejściu marka nigdy nie ustawała w rozwoju i dzięki temu może się poszczycić absolutnie najlepszymi materiałami, które są dostępne na rynku. A Ty teraz możesz wypróbować je na własnej skórze.

Źródło: CHANTELLE