Spacer 3D Siluette: Przewiewny, wygładzający biustonosz dla pięknych kształtów

Spacer 3D Siluette: Przewiewny, wygładzający biustonosz dla pięknych kształtów

Myślisz, że popularny biustonosz Spacer lepszy już być nie może? Pokażemy Ci, że może! Zaprojektowaliśmy dla Ciebie nowy wariant o wyjątkowym kroju, który pomaga wygładzić kobiece kształty.

29 kwietnia 2024
Od Astratexu

Nikola Herčíková

redaktor naczelny

Czym jest materiał Spacer?

Spacer oznacza specjalny materiał. Możesz go sobie wyobrazić jako dwie cieniutkie warstewki, pomiędzy którymi znajduje się miękkie wypełnienie ze wzorem plastra miodu. Właśnie dzięki niemu przez materiał doskonale przenika powietrze, co umożliwia skórze oddychanie. Ponadto tkanina Spacer jest szybkoschnąca, co sprawia, że jest idealna na letnie dni.

Spacer 3D Siluette

Spacer 3D Siluette

Biustonosz ma wyjątkowy krój „skrzydeł”, który sięga aż do górnej części miseczek. Dlatego jest w stanie wygładzić kształty i wymodelować piękną sylwetkę. Miseczki z materiału Spacer są cienkie i niewiarygodnie przewiewne dzięki ukrytemu wzorowi w kształcie plastra miodu. Umożliwia to przepływ powietrza, a skóra może oddychać.

Wygładzający

Wyjątkowy krój pomaga wygładzić sylwetkę i ukryć niedoskonałości.

Przewiewny

Materiał Spacer przepuszcza powietrze, a skóra może oddychać.

Wygodny

Elastyczny tiul jest bardzo miły, nie wpija się i nie uwiera.

Pewna siebie w każdej sytuacji

Pewna siebie w każdej sytuacji

W biustonoszu Spacer Siluette będziesz zawsze wyglądać wspaniale. Jego krój ukryje i wygładzi drobne niedoskonałości jak za machnięciem magiczną różdżką. Wygodę zapewniają nie tylko przewiewne miseczki, lecz także elastyczny tiul wokół obwodu. Podparcie piersiom dają klasyczne fiszbiny.

Spacer Siluette w kolorze cielistym

Delikatny cielisty kolor, który pod jasnym i białym ubraniem będzie niewidoczny.

Spacer Siluette w kolorze czarnym

Uniwersalna czarna klasyka pod kolorowe i ciemne ubrania.

Nasze najlepsze biustonosze na lato

Materiał Spacer jest tak lubiany, że specjaliści z Astratexu zastosowali go od razu w kilku popularnych typach biustonoszy. Nie tylko pięknie przylegają one do ciała, modelują biust i zapewniają mu podparcie, lecz także ich miseczki są rzeczywiście cieniutkie, miękkie i bardzo przewiewne, co bardzo docenisz w gorące dni. W naszej ofercie znajdziesz modele z koronką i zupełnie gładkie, w podstawowych barwach i kolorowe. I nie zapomnieliśmy również o mamach, dla których jest przeznaczony biustonosz do karmienia z odpinanymi miseczkami. Zobacz, jakie modele z miseczkami Spacer dla Ciebie zaprojektowaliśmy.